Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gitara

400 EUR

Shitet nga: David 10 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Peavey Jf-1 so pickup-i Seymour Duncan SH-2 Neck i Seymour Duncan SH-4-bridge,locking tuneri Planet Waves,Gotoh Tune-o-matic Bridge,schaller strap locks,Kaces gig bag. Bez pickupite 300 evra fiksna cena.
Leaflet
Në fillim