Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se vdomuva Dona

300 EUR

Shitet nga: Milena 10 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Dona e Jorksir Terier stara 1,5 mesec. Isklucivo vo domasni uslovi.
Leaflet
Në fillim