Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Extra Mini Maltezeri

230 EUR

Shitet nga: Milenici 02 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Maltezeri kutrinja na starost od 2 meseci nema mitatenja neprijaten miris vakcinirani so svoj pasos procisteni od vnatresni paraziti ,moze da se vidat vo sekoe vreme cena 230 evra salonsko kuce pogodni za dom so mali deca inf na telefon 076614212 ....
Milenici
076614212
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione