Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CANE CORSO MAZJAK SPREMEN ZA PARENJE

Shitet nga: Mac 27 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
BLEK E SPREMEN ZA PARENJE
STAR 3.5 GODINI
ZDRAV.....JAK.....UBAV....CUVAN VO STAN
NE E PAREN DO SEGA.


TATKO DOBRO POZNATIOT (BARON)

MAJKA ISTO TAKA POZNATATA (KALA)
Leaflet
Në fillim