Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pomeranec Germanski spic

300 EUR

Shitet nga: kire 10 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodava pomeranec minijaturen germanski spic zenka stara40 dena vrvno pedigre so ili bez pedigre
Leaflet
Në fillim