Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samojed bara zenka za parenje

Shitet nga: Simona 28 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Dino, samojed od cistokrvni roditeli, 1 god i 4 meseci , bara zenka za parenje...
Leaflet
Në fillim