Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sarplanincinja 2.5 meseci

250 EUR

Shitet nga: Петко Петкоски 07 Jan 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Се продаваат машки и женски шарпланинчиња од одлгедувачница Петкоски под Шара, лоцирана во село Јанчиште, Тетово.
Кутрињата се окучени на 20.10.2017 и се вакцинирани и прочистени.
Информации на тел.070 525 022
Петко
Петко Петкоски
070525022
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione