Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Nën 17:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 23:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 23:46 , ,

VW Golf 4 diesel 1.9

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 18:20 , ,

VW Golf 3 1.9 diesel

900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 18:20 , ,

VW Golf 3 1.9 dizel 1995

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 12:29 , ,

Hyundai Accent 1.3Gls

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:25 , ,

Hyundai Accent 1.3Gls

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:25 , ,

Hyundai Accent 1.3Gls

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 23:45 , ,

Hyunday Accent 1.3Gls

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 00:27 , ,

Amarok

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Gush 20:03 , ,

Se prodava

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 15:31 , ,

Се продава Dacia Sandero

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 00:10 , ,

VW Passat 1.9 dizel

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 21:39 , ,

Peugeot 206 dizel 2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:16 , ,

VW Golf 4 1.6 benzin i plin 1998

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 21:15 , ,

Mercedes-Benz E 270 moze i zamena

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Pri 22:39 , ,

Hyundai accent 2000god.

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione