Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLYO BOXES SET OD 4 PARCINJA

625 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 31 Korr 13:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BATTLE ROPE 12m x 38mm / 12m x 50m 139 ЕУР
BODY PUMP SET (лост+2х1,25кг+2х2,5кг+2х5кг) 4 680 МКД
SEMI PRO MAGNETIC BIKE 825 ЕУР
 MAGNETIC SPINNING BIKE - 1 godina garancija 55 400 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ACTIVE GYM PLYO BOXES / сет од 4 парчиња (15cm, 30cm, 45cm, 60cm)

ACTIVE GYM PLYO BOXES платформи се достапни во четири различни висини, 15cm, 30cm, 45cm, 60cm, кое ги прави идеални и за почетници и за напредни.
Овие реквизити се одличен начин за да се стекне флексибилност, сила и издржливост при секој тренинг.

Она што ги прави ACTIVE GYM PLYO BOXES идеални за сите корисници е тоа што се елиминира стравот од повреда, благодарние на густото јадро и трајните надворешни винилни слоеви, кои штитат од повреди.

Платформите се креирани за планометриски вежби, вежби со повеќе повторувања.

Постојат четири висини 15cm, 30cm, 45cm, 60cm кои можат да бидат наредени заедно едни над други, за да се добие различно ниво.
Благодарение на флексибилноста во повеќе зони на употреба, ACTIVE GYM PLYO BOXES им нуди широк опсег на фитнес вежби, кои ќе им помогнат во брз напредок на своите корисници.

*Одлични за вежби со повеќекратни повторувања
*Густо јадро кое штити од повреди
*Димензии на платформа за скокање: 89cm x 74 cm (должина х ширина)
*Димензии на висини: 15cm / 30cm / 45cm / 60cm
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

PLYO BOXES

pulse.mk
075252212
Leaflet
ROTARY TORSO - 1 530 ЕУР
LASTIK SET OD 3 PARCINJA S M I L 2 200 МКД
BATTLE ROPE 12m x 38mm / 12m x 50m 139 ЕУР
Plyo Soft Box 210 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione