Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 20:25
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

Orbitrek

180 EUR


16 Pri 23:45 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Karposh

Лента за трчање

180 000 MKD

16 Pri 14:54 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Total gym 1000 i orbitrek socuvani kako novi

15 Pri 16:26 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

TECHNOGYM, LIFE FITNESS, MATRIX FITNESS OPREMA ZA TERETANI

15 Pri 13:20 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

Domasna Teretana (FASSI)

13 Pri 20:25 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

Orbitrek

180 EUR

13 Pri 18:35 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

ГУМА ЗА ПОД

13 Pri 14:16 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

METALNI,PLASTICNI I GUMENI PLOCKI ZA TEGOVI

1 MKD

13 Pri 13:55 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

METALNI,PLASTICNI I GUMENI PLOCKI ZA TEGOVI

1 MKD

13 Pri 11:42 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Boks Vreka Bokserski Vreki, ufc/boks rakavici

4 000 MKD

11 Pri 17:58 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORBITREK se prodava hitno

11 000 MKD Намалена цена

11 Pri 16:58 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Ilinden

Se prodava bench

11 Pri 13:40 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам статичен велосипед

3 000 MKD

10 Pri 18:44 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gymbird sprava za vezbanje na site muskuli

1 000 MKD

09 Pri 13:59
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Strumicë

SE PRODAVA ITNO po specijalna cena

12 000 MKD

09 Pri 13:38 Fitnes/Ushtrime  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

SE PRODAVA ITNO po specijalna cena

3 000 MKD

09 Pri 13:34
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

SE PRODAVA ITNO po specijalna cena

6 500 MKD

09 Pri 12:55
Линк
Fitnes/Ushtrime  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

SE PRODAVA ITNO po specijalna cela 2 vo 1

10 500 MKD

06 Pri 14:01 Fitnes/Ushtrime  ·  Kumanovë

Se prodava Orbitrek Elite

8 000 MKD

04 Pri 20:05 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Купувам

02 Pri 09:22 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Set tegovi samo vo BidiFit najevtino

90 MKD Намалена цена

02 Pri 09:18 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Elektricni lenti od 110-140 kg vo bidifit.com

26 990 MKD

02 Pri 09:10 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Kombinirana sprava promotivno vo BidiFit

19 990 MKD

02 Pri 09:09 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Promocija vo BidiFit Germanski orbitrek do 130

12 990 MKD

02 Pri 09:08 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Magneten velosiped do 140kg samo vo BidiFit

9 990 MKD

02 Pri 09:07 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

7 tipa traki vo BidiFit

24 990 MKD

02 Pri 05:39 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Karposh

OrbiTrek

6 000 MKD

02 Pri 05:34 Fitnes/Ushtrime  ·  Kërçovë

Orbitrek Thane Fitness

6 990 MKD Намалена цена

26 Mar 16:11 Fitnes/Ushtrime  ·  Strugë

Орбитрек

9 000 MKD

24 Mar 09:27 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava traka za trcanje vo odlicna sostojba

400 EUR

20 Mar 15:04 Fitnes/Ushtrime  ·  Vallandovë

Статичен велосипед

6 000 MKD

19 Mar 08:00 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продавам орбитрејк

16 Mar 00:58 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Karposh

Лента за трчање Teсhnogym

3 000 EUR

15 Mar 09:39 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Izlozeni elektricni lenti 2HP 3HP

24 990 MKD

15 Mar 09:38 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Orbitrek Platinum vo bidifit.com

9 990 MKD

15 Mar 09:37 Shitore Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup

Magneten velosiped do 140kg samo vo BidiFit

9 990 EUR

14 Mar 02:50 Fitnes/Ushtrime  ·  Kumanovë

Boks vreki

3 500 MKD

13 Mar 18:52 Fitnes/Ushtrime  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NOVA

25 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione