Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Snowboard cevli cizmi boots

2 100 MKD

Shitet nga: Admir Rushiti 21 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nekoristeni novi snowboard cizmi Firefly br 39.5
Admir Rushiti
071888387
Në fillim