Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 21:54 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Atomic skii i cevli Salomon

120 EUR

24 Mar 22:26 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Cizmi za skijanje

5 000 MKD

28 Shk 19:58 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Скии Nordica Dobermann SLR 160cm

90 EUR

28 Shk 14:43 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Zenski ski komplet

25 EUR

26 Shk 21:36 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Burton Moto & Burton Clutch

25 Shk 19:48 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Snowboard komplet

20 000 MKD

25 Shk 15:36 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продаваат скии

150 100 120 EUR

22 Shk 10:44 Shitore Sport dimëror/ujor  ·  Shkup

Novi konduri za bord

8 000 MKD

20 Shk 21:57 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Rossignol Hero Titanal 157cm R11 skii/ skii

15 500 MKD

17 Shk 02:23 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Snowboard so vezovi

6 000 MKD

13 Shk 16:59 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Salomon 24 Hours Max + M XT10 178cm

13 500 MKD

13 Shk 14:50 Sport dimëror/ujor  ·  Tetovë

Bord

2 000 MKD

11 Shk 13:00 Sport dimëror/ujor  ·  Manastir

Skii i snowboard oprema

08 Shk 02:30 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup

BOGNER ski komplet jakna i pantaloni 48/M

885 EUR Намалена цена

07 Shk 14:52 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продаваат ски кондури

130 EUR

04 Shk 09:26 Sport dimëror/ujor  ·  Manastir

Pantoloni za skijanje

1 500 MKD

04 Shk 09:25 Sport dimëror/ujor  ·  Manastir

Jakna Justplay

2 500 MKD

03 Shk 18:48 Sport dimëror/ujor  ·  Strumicë

Ski Nordica Spitfire TI X 162 cm

11 000 MKD

03 Shk 17:58 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup

Продавам детски ски кондури

2 500 MKD

03 Shk 12:30 Sport dimëror/ujor  ·  Radovisht

Ски одела

02 Shk 19:46 Shitore Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodavaat zenski skii 161sm

81 EUR Намалена цена

01 Shk 19:46 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Ski konduri

2 800 MKD

01 Shk 10:10 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Butel

Ski - Nordica Velvet Ace.

100 EUR

30 Jan 23:10 Shitore Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Ski konduri cizmi Head

150 EUR

29 Jan 21:56 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Skijacka oprema i ski

1 000 MKD

29 Jan 18:35 Sport dimëror/ujor  ·  Sveti Nikollë

Skii Volki 175 cm

3 000 MKD Намалена цена

27 Jan 11:22 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Snowboard Rossignol Reserve

150 EUR Намалена цена

25 Jan 13:53 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Snowboard daska Rossignol 160cm, prv sopstvenik

8 000 MKD

22 Jan 16:53 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Atomic Vantage X80 Skii, Atomic Hawx Magna 100 Konduri

360 EUR

22 Jan 16:28 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Detski Skii i Detski Konduri

21 Jan 18:38 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА СКИЈАЧКА ОПРЕМА

700 EUR

18 Jan 05:03 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Koristeni zhenski skii

3 500 MKD

17 Jan 20:39 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kunduri Salomon Falcon 10

6 000 MKD

17 Jan 18:00 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava komplet ski oprema detska(zensko)

16 Jan 09:59 Sport dimëror/ujor  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Опрема за скијење

15 Jan 04:09 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Detski zhenski obuvki za skijanje

2 000 MKD

14 Jan 18:01 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Obuvki za skijanje detski

2 000 MKD

14 Jan 17:47 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Obuvki za skijanje detski

2 000 MKD

13 Jan 10:22 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

HEAD EDGE next75

5 000 MKD

11 Jan 20:40 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Butel

Konduri za skijanje/Ski konduri Fischer Fuse 8

80 EUR

10 Jan 22:30 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Karposh

Skii Komplet/Detski

280 EUR

09 Jan 21:12 Sport dimëror/ujor  ·  Shkup  ·  Centar

Детски скии НОВИ!!!

7 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione