Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Snowboard

150 EUR

Shitet nga: Drini 28 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Snowboard i perdorur 2 vjet , si dhe kundra HEAD
150 euro se bashku .
Leaflet
Në fillim