Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Preubavi Bata visoki potpetici antilop 39

1 000 MKD

Shitet nga: Marija 21 Maj 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Prodavam noseni,no odlicno socuvani Bata visoki potpetici,ciklama boja,antilop,mnogu udobni iako visoki,br.39.
Idealni za matura ili svadba.
078596446
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione