Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bunda od vizon

300 EUR

Shitet nga: Mirjana Sot 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Prodavam bunda od vizon golemina 42, nenosena , 4 shubari od razlicno prirodno krzno, 2 kuni i 1 polarna lisica za okolu vrat. Cena po dogovor. Poveke informacii na tel.070 502 910
Mirjana
070502910
Leaflet
Në fillim