Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara cimerka/ki

Jepet me qera nga: Верица 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Gjinia
Gjinia e Shokut të Dhomës
Се бараат две цимерки за во двокреветна соба, во стан спроти хотел Карпош од 01.08
Верица
078391590
Leaflet
Në fillim