Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

Jepet me qera nga: Георги 29 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Се издава деловен простор од 40m2 со посебен санитарен чвор.Се наоѓа на ул.Таља Бикова бр.5Цена по договор
Георги
071-581-444
Leaflet
Në fillim