Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Dhoma

Shkup , 2086
Ohër , 1687
Shtip , 234
Strugë , 183
Gjevgjeli , 160
Krushevë , 78
Manastir , 45
Prilep , 40
Strumicë , 38
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Dhoma , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 21:28
Линк
Dhoma , Prilep

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

1 EUR / muaj

Sot 09:18
Линк
Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

21 Sht 18:30
Линк
Dhoma , Shkup , Centar

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

600 MKD / muaj


Sot 09:18 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

Studio vo centarot na Ohrid

790 MKD / ditë

Sot 09:18 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Sot 08:54 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

Villa Koceski Pestani

12 EUR / ditë

Dje 21:28 Dhoma , Prilep

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

1 EUR / muaj

Dje 21:27 Dhoma , Shkup , Karposh

Izdavam soba

Dje 19:16 Dhoma , Shkup , Karposh

Iznajmuvam soba

4 500 MKD / muaj

01 Tet 19:10
Линк
Dhoma , Shkup , Kisella Voda

Изнајмувам соби

1 MKD / muaj

01 Tet 10:02 Dhoma , Ohër

Se izdava garsonjera na 50m do kej

30 Sht 17:07 Dhoma , Gjevgjeli

Izdavam dve sobi za vraboteni lica,centar.

30 Sht 14:29 Dhoma , Shkup , Karposh

Издавам соба

30 Sht 14:28 Dhoma , Shkup , Karposh

Издавам соба

28 Sht 19:18 Dhoma , Ohër

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 MKD / ditë

28 Sht 18:01 Dhoma , Ohër

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

28 Sht 13:38 Dhoma , Shkup , Centar

Издавање соба

7 000 MKD / muaj

27 Sht 17:27 Dhoma , Ohër

Se izdavaat studija apartmani vo Centar

26 Sht 22:34 Dhoma , Shkup , Kisella Voda

Izdavam dvokrevetna soba vo Kisela Voda

9 000 MKD / muaj

24 Sht 21:42 Dhoma , Ohër

Villa Ivanovi studia i apartmani za izdavanje

22 Sht 15:57 Dhoma , Strugë

Sobi i apartmani od 25m2 vo Struga

22 Sht 12:57 Dhoma , Shkup , Aerodrom

Се изнајмува соба

8 000 MKD / muaj

22 Sht 10:30 Dhoma , Ohër

Apartman vo centarot na Ohrid

21 Sht 21:18
Линк
Dhoma , Ohër

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima

21 Sht 18:30 Dhoma , Shkup , Centar

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

600 MKD / muaj

20 Sht 15:29 Dhoma , Ohër

Se izdavaat sobi so sopstveno kupatilo

20 Sht 15:18 Dhoma , Ohër

Se iznajmuvaat dve sobi vo centarot na Ohrid

20 Sht 11:46 Dhoma , Ohër

Apartmani studija vo Ohrid

20 Sht 11:33 Dhoma , Ohër

Se izdavaat studija Amigo vo centarot na Ohrid

500 MKD / ditë

19 Sht 13:12 Dhoma , Ohër

Sobi vo naselba Raca Villa D&M

19 Sht 10:34 Dhoma , Ohër

Sobi i studia vo Ohrid

500 MKD / ditë

14 Sht 21:46 Dhoma , Ohër

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

14 Sht 12:45 Dhoma , Ohër

Se izdavaat studija Amigo vo centarot na Ohrid

500 MKD / ditë

14 Sht 11:46 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

Apartmani Ristoski

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.



Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.



Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.



Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!



Shitja dhe Blerja Dhoma në Pazar3.mk



Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.



Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.



Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!



Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione