Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elitni apartmani Casa LA KOLA Krusevo

0 MKD

Jepet me qera nga: Casa "LA KOLA" - Krusevo 23 Dhj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.
Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetirikrevetni apartmani
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)


Skype: n.cavkar
Casa "LA KOLA" - Krusevo
070 673 427
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione