Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krushevë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Krushevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krushevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Nën 21:41
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Krushevë

OTKUP NA MOTORNI VOZILA


26 Jan 18:46 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Krushevë

Reno scenic

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:20 Shtëpi  ·  Krushevë

Се продава веднаш вселива куќа - Крушево

47 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
22 Jan 09:04 Shtëpi  ·  Krushevë

Се изнајмува куќа во Крушево.

Numri i dhomave: 4
19 Jan 21:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Krushevë

Nova racno izrabotena masa

12 000 MKD

19 Jan 22:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Krushevë

Audi A4 2.0 TDI. 143-ks. 2008.god.Automatik

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Krushevë

Се продава нива

1 EUR

11 Jan 08:20 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Krushevë

Audi A4 1.9 TDI Menjac Limuzina

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Krushevë

VW Caddy 1.6 Benzin / Klima / Tempomat / 5 sedista / menjac

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:48 Shtëpi  ·  Krushevë

SE PRODAVA KUKA VO KRUSEVO

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Dhj 23:01 Dhoma  ·  Krushevë

Сместување во Крушево

17 Dhj 06:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Krushevë

Часовник Garmin forerunner 45

6 000 MKD

05 Dhj 16:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Krushevë

Fiat Tipo 1.4 benzi-plin

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 16:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Krushevë

Се продава

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 10:58 Shtëpi  ·  Krushevë

Se izdavaat sobi za turisti za cel zimski period povolno

Numri i dhomave: 4
20 Nën 21:41 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Krushevë

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

18 Nën 13:52 Të tjera  ·  Krushevë

Нива во Село Крушеани

1 000 MKD

02 Nën 06:03 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Krushevë

Reno megane 1.6 1996

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 14:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Krushevë

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРУШЕВО

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 11:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Krushevë

Se prodava plac so objekt, voda, drvca, zagraden

09 Tet 12:21 Shtëpi  ·  Krushevë

Се продава куќа во Крушево

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Sht 12:58 Vetura  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Krushevë

Daewoo Matiz 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 11:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Krushevë

Se prodava TV komoda

7 000 MKD

03 Sht 12:55 Dhoma  ·  Krushevë

Apartmani PAZIK - Krusevo

28 Gush 18:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Krushevë

Opel Corsa B 1.0

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Gush 20:51 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Krushevë

Këlysh pomeranez whatsapp +386 69897613

20 Gush 15:44 Shtëpi  ·  Krushevë

Се продава прекрасна куќа во изградба КРУШЕВО

20 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Korr 11:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Krushevë

RAM memorii

27 Korr 01:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Krushevë

Bitmain Antminer S19 Pro 110 Ths

1 000 EUR

15 Qer 13:16 Shtëpi  ·  Krushevë

Kuka vo Krusevo

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Maj 13:18 Dhoma  ·  Krushevë

Dija Apartments Krusevo

06 Maj 17:31 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Krushevë

Ssangyong REXTON 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:50 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Krushevë

RENAULT LAGUNA 1.9

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 20:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Krushevë

Плац

26 Shk 15:11 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Krushevë

SEAT IBIZA 2013 1.2 DISEL

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 21:44 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Krushevë

Bmw 120d

55 555 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 14:00 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Krushevë

Renault Megane 1.6 benzin plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 12:57 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Krushevë

Dija Apartments

400 MKD / ditë

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krushevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione