Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLETNO RENOVIRANI SOBI ZA TURISTI VO STRUGA

0 MKD

Jepet me qera nga: aco 15 Korr 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Strugë
Издавам спрат (две соби со засебни тераси и заедничко купатило и кујна) или може посебно само соби за туристи. Едната е трокреветна, едната четворокреветна соба.Има ТВ и wireless интернет. Локација - во близина на градскиот пазар и градската (женска плажа), блиску до езеро.
070 795 005
078 402 667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione