Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sobi vo centarot na Krusevo

Jepet me qera nga: Danica 28 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Izdavam sprat vo centarot na Krusevo, na potkrovje, so prekrasen pogled na gradot.:)
Leaflet
Në fillim