Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Shkup , 12720
Kumanovë , 1125
Manastir , 1118
Gostivar , 889
Ohër , 869
Tetovë , 719
Prilep , 641
Shtip , 633
Gjevgjeli , 522
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 12:04
Линк
Shtëpi  ·  Ohër

Luksuzna Kuka So Pogled Na Ezeroto I Ohrid

385 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:21
Линк
Shtëpi  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Продажба на куќа во Стар Дојран

90 000 EUR

Numri i dhomave: 9
11 Pri 11:01
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KONTEJNER KUKJI VIKENDICI BARAKI GARAZI

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 18:24 Shtëpi  ·  Resnjë

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 15:54 Shtëpi  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 20
Sot 15:43 Shtëpi  ·  Ohër

Комплет намесетана куќа за живеење

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 15:02 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
Sot 14:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Luxurious house for rent on Vodno

Numri i dhomave: 5
Sot 14:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova kuka vo Dracevo moze i zamena 69m2

Numri i dhomave: 3
Sot 13:57 Shtëpi  ·  Tetovë

Se prodava kuka vo Tetovo na Potok 560m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

38215 - SE PRODAVA KUKJA VO RADISANI

Numri i dhomave: 5
Sot 13:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

37910- BARAKA VO LISICE SPROTI SERVIS MORSKI

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki Vlae Hrom Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki i placevi vo Bardovci

Numri i dhomave: 1
Sot 13:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kuka vo Pintija

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki na Vodno Przino Crnice

Numri i dhomave: 4
Sot 13:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

27857 Kuka vo Kozle

Numri i dhomave: 4
Sot 12:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dracevo nova edinecna kuka 120m2 so dvor 325m2

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:03 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Kuka

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 11:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA KUKJA VO RADISHANI

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 10:43
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kuka 350 m2 so 800m2 dvor komplet namestena

Numri i dhomave: 9
Sot 10:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Ubava nova i moderna kuka vo Bardovci

Numri i dhomave: 4
Sot 09:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Kuka od 264m2 vo Tetovo

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka od 193m2 vo Skopje Kozle

245 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Kuka od 372m2 vo Tetovo

305 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Kuka vo blizina na muzicko uciliste vo Tetovo

280 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kukja so dvorno mesto od 296m2 vo Dracevo

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Luksuzna kukja vo Gjorce

255 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава куќа во Капиштец

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 08:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

se prodava kukja vo Taftalidze vo blizina na gim Georgi D.

360 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Vila& Аpartmani Cityview Оhrid

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:21 Shtëpi  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Продажба на куќа во Стар Дојран

90 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:45 Shtëpi  ·  Kumanovë

Kuka vo naselba Babin Dol

100 000 EUR

Dje 18:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Kamelija Kuka vo Leskoec,P+1,129m2,plus dvor

82 000 MKD

Numri i dhomave: 4
Dje 17:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Numri i dhomave: 10
Dje 16:42 Shtëpi  ·  Kërçovë

Se prodava kukja

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 16:06 Shtëpi  ·  Kërçovë

Se prodava kukja

Numri i dhomave: 8
Dje 15:44 Shtëpi  ·  Radovisht

prodavam renovirana kuka

88 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA KUKA VO LISICE VEDNASH VSELIVA

270 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 13:08
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Imot na bulevar Slovenacka

Numri i dhomave: 7

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione