Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova opremena kuka 386m2

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Studio 21D ENTERIERI 23 Dhj 15:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткровје 99 м²
Сопствен двор 500 м².
За повеќе информации на телефон
070235463 Ванчо
071297204 Андријана
Studio 21D ENTERIERI
071297204
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione