Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dellçevë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:02
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Dellçevë

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 07:30
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Dellçevë

Lupo sport

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Dje 18:02
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Dellçevë

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 21:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dellçevë

Volkswagen Caddy maxi 2014 g

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dellçevë

Opel Astra 1.7 CDTI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 20:44 Të tjera  ·  Dellçevë

Fiskalen aparat

16 000 MKD

13 Shk 12:35 Shitore Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Dellçevë

Fargek dekorativno ogledalo

1 040 MKD

12 Shk 22:47
Линк
Vila  ·  Dellçevë

Vila Hristov Delcevo

40 EUR / ditë

04 Shk 01:55 Vetura  ·  Volvo  ·  V50  ·  Dellçevë

Volvo v50 20d registrirano do 11/2024 so zelen karton

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 19:23 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Dellçevë

BMW X3 2007

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 05:23 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Dellçevë

Aluminski stakleni i nadvoreshni ogradi

70 EUR

02 Shk 04:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Dellçevë

MercedesA180

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 09:12 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Dellçevë

Seat Ibiza 1.2 TDI

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 12:14 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Dellçevë

Deloven objekt Delcevo

20 Jan 14:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Dellçevë

Opel Corsa 1998

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 15:37 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Dellçevë

Mazda 6 2.0 D

1 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:34 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Dellçevë

Aluminski i stakleni ogradi

120 EUR

16 Jan 13:53 Banesa  ·  Dellçevë

Stan od 62m2 vo Makedonska Kamenica

Numri i dhomave: 3
15 Jan 15:19 Makina dhe Vegla  ·  Dellçevë

Motorna pila

100 EUR

14 Jan 22:06 Banesa  ·  Dellçevë

Се продава стан во Делчево

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Jan 19:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dellçevë

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECO FLEX 2012-FULL OPREMA

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 22:00 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Dellçevë

3D printer Anycubic Mega Pro

24 000 MKD

31 Dhj 13:31 Shtëpi  ·  Dellçevë

Куќа 61м2

16 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 09:40 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Dellçevë

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

80 EUR

17 Dhj 20:38 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Dellçevë

Mazda 5 2006 2.0 81kw 110ks

1 200 EUR

16 Dhj 07:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  XF  ·  Dellçevë

DAF XF 105 460

19 000 EUR

15 Dhj 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dellçevë

Volkswagen Sharan 1.9 tdi 116 ks 6+1

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 22:28 Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Dellçevë

SUZUKI JIMNY

3 450 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 20:11 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Dellçevë

Kia Cee'd SW 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 20:30 Vetura  ·  Citroën  ·  Evasion  ·  Dellçevë

Delovi za citroen

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 16:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dellçevë

Volkswagen Sharan 1.9 tdi 116 ks 6+1

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dellçevë

Se prodava petosed

10 000 MKD

10 Dhj 14:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dellçevë

се продава петосед

10 000 MKD

02 Dhj 16:47 Кafshët e fermave  ·  Dellçevë

Dve kravi

01 Dhj 06:04 Të tjera  ·  Dellçevë

Кревет

4 000 MKD

28 Nën 14:07 Vetura  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Dellçevë

Hyundai Coupe

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 11:10 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Dellçevë

Jeep Compass 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dellçevë

Volkswagen Sharan 1.9 tdi 116 ks 6+1

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Dellçevë

Mercedes ml320 benzin plin

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 07:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Dellçevë

Lupo sport

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Nën 18:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Dellçevë

Prodavam traktor IMT 560

3 200 EUR

19 Nën 17:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Dellçevë

Prodavam traktor IMT 560

3 200 EUR

19 Nën 13:39 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Dellçevë

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 14:18 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Dellçevë

Se prodava Opel Zafira vo dobra sostojba!

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:45 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Dellçevë

Peugeot 206 dizel 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione