Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ovostarnik so praski

Shitet nga: Љупчо 08 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се продава овоштарник со праски во Росоман со површина од 2200 метри квадратни. Насадот е стар 7 години. цена по договор.
Љупчо
071 721 155
Leaflet
Në fillim