Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

Shkup , 10951
Kumanovë , 1448
Ohër , 951
Tetovë , 855
Gjevgjeli , 788
Gostivar , 723
Manastir , 667
Prilep , 624
Kavadar , 513
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Tokë/Fusha dhe farma , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:03
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

SE PRODAVA NIVA VO SELO RECICA

3 EUR

16 Maj 19:38
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Niva od 1309m2

33 EUR Намалена цена


Sot 06:41 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

Se prodava plac vidobista 300m2

130 EUR

Sot 00:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

ПРОДАВАМ ПЛАЦ

Sot 00:03
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

SE PRODAVA NIVA VO SELO RECICA

3 EUR

Dje 17:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Koçan

PONIKVA plac 500m2 gradezno zemjiste

15 000 EUR

Dje 16:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

Се продава нива / лозје

6 EUR

Dje 16:00
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

Niva vo Vapila

10 EUR

Dje 16:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gostivar

Plac në Pitarnicë

Dje 11:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Molero-farbarski uslugi

Dje 10:17
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Gradezna parcela vo Sopiste

Dje 10:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Плац во Јурумлери

1 EUR

Dje 02:37
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Plac vo Zelenikovo 3908m2 i 1300 m2

29 EUR

Dje 01:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Plac

18 EUR

21 Maj 22:41 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Плацеви Волково

21 Maj 22:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kumanovë

Niva vo selo Pcinja

21 Maj 21:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kërçovë

Plac

21 Maj 21:14 Agjent për shitje të pronës Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

Plac od 3287m2

35 EUR

21 Maj 20:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Plac vo Marino vo gradezen reon

43 EUR

21 Maj 20:41 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

65 EUR

21 Maj 20:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjevgjeli

Niva

21 Maj 19:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Vip plac vo mavrovo

250 EUR

21 Maj 15:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gradezno zemjiste

50 EUR

21 Maj 14:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Плац во Кадино

1 EUR

21 Maj 12:13
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Plac vo Volkovo

21 Maj 11:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Plac vo Gorce Petrov so vcrtani markici za gradba

21 Maj 11:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

Parcela vo Tetovo

50 EUR

21 Maj 08:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjevgjeli

Plac vo Gevgelija

21 Maj 08:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Karposh

Niva vo Bardovci

20 Maj 23:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Plac od 1000m2 vo Teferic Vodno Kisela Voda

20 Maj 22:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

SE PRODAVA PLAC

160 EUR

20 Maj 21:40
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjevgjeli

Plac vo s. Bogorodica

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione