Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Urbaniziran Plac Stari Lozja karsi spomenik

25 EUR

Shitet nga: Plac 17 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac urbaniziran ,mesto vikano stari lozja .Placot e idealen za individualna kuca(ima markica za edinecen objekt) ili za nesto drugo,toj e so povrsina 662m.Prenos na placot moze da se izvrsi vednas posto poseduvame komplet dokumenti. Cenata ne e fiksna.POZDRAV.Placot ne e na Glaven pat nego e vednas pozadi kucite
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione