Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Tanja 26 Maj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva podzedu cerkezi u naselba zeleznicka stanixa obrabotliva a vo neposredna blizina ima i kuci.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione