Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Miroslav Stoilkovski 28 Qer 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe

Се продава плац 1300м2 на атрактивна локација од другата страна на реката во близина на Градскиот кеј шеталиште, веднаш после Арена Еуроспорт на 200 метри.Цена . Бр за контакт 072629382.Има пат до плацот плус можност за изградба на викендица.


Miroslav Stoilkovski
072629382
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione