Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lojze od 7200m2 vo Negotino

Shitet nga: Киро 08 Gush 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Лозјето се наоѓа во близина на подрумот ,,Повардарие'' Неготино. Лоцирано е на патот Неготино-Дуброво. Погодно е за изградба на индустриски објект.
Цена по договор.
Киро
076465101
Leaflet
Në fillim