Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Negotinë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Negotinë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Negotinë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 09:59
Линк
Shitore Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Negotinë

Soferi so E kategorija

14 Pri 12:11 Shtëpi  ·  Negotinë

Куќа во Неготино

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
11 Pri 13:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Negotinë

Peugeot 307cc

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 17:18 Makina dhe Vegla  ·  Negotinë

Abrikt, shlajferica i krila

2 500 EUR

03 Pri 20:59 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Negotinë

FORD FOCUS 1.6 TDCI REDIZAJN 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 07:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Negotinë

Audi A4 2008 2.0 143konja

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 17:09 Të tjera  ·  Negotinë

Се продава Ракија - Најевтино во регионот

150 MKD

27 Mar 15:20 Të tjera  ·  Negotinë

Priroden livadski med

1 EUR

25 Mar 15:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Negotinë

Куќа за продажба

38 195 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Mar 12:21 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Negotinë

Opel Insignia 1.6 CDTi

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Negotinë

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 17:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Negotinë

SE PRODAVA DELOVI ZA PASSAT 2.0 2012

5 000 EUR

09 Mar 09:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Negotinë

Metlarka

5 000 EUR

29 Shk 18:01 Makina dhe Vegla  ·  Negotinë

Вага до 300кг.

29 Shk 17:58 Makina dhe Vegla  ·  Negotinë

Рачна муљача

27 Shk 20:53 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Negotinë

NVIDIA GeForce GTX 1650

5 000 MKD

24 Shk 11:36 Shtëpi  ·  Negotinë

SPRAT OD KUKJA

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
20 Shk 20:52 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Negotinë

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 17:01 Të tjera  ·  Negotinë

Se prodavaat palmi

20 Shk 15:08 Të tjera  ·  Negotinë

otkupuvam stari klimi po ekstra cena

100 MKD

20 Shk 10:59 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Negotinë

BMW x5 xDrive-M 3.5d 286 HP [4x4] AUTOMATIC

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:57 Të tjera  ·  Negotinë

Sliki na platno

3 000 MKD

16 Shk 10:58 Shitore Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Negotinë

Vozac so E kategorija

13 Shk 09:19 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Negotinë

Osovina za ATV

3 000 MKD

11 Shk 10:36 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Petrof  ·  Classic  ·  Negotinë

Petrof pianino

1 300 EUR

04 Shk 01:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  A20e  ·  Negotinë

Samsung Galaxy A20e

3 700 MKD

03 Shk 14:44 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Negotinë

Bager "Case"

1 EUR

01 Shk 20:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Negotinë

Mercedes B200 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Negotinë

Се продава плац

1 EUR

29 Jan 14:34 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Negotinë

Maskı ı zenski trenerki na golemo i malo

29 Jan 08:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Negotinë

Plac vo strog centar na Negotino

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Negotinë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione