Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC OD 586m2 VO PROBISHTIP

8 000 EUR

Shitet nga: jovica 04 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Za mladi bracni parovi i ostanati. Se prodava gradezen plac so izgotven geodetski elaborat na ul.Koco Racin bb, Probistip,so povrsina od 586m2, so izgradeni temeli i cokle,do asfalt i do struja i voda i kanalizacija, pomegju individualni kuki.
Leaflet
Në fillim