Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава плац во Петровец

0 MKD

Shitet nga: Олга 08 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава плац во Петровец со површина од 500 м2 во градежна зона. Цена по договор.
Олга
078290354
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione