Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva od 2461m2 vo Sopiste

12 EUR

Shitet nga: Кире 25 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Се прoдaвa нивa вo с. Дoлнo Сoње, местo викaнo кушицa. Нивaтa е сo пoвршинa oд 2461 м2. КП 1403.
Кире
070666719
Leaflet
Në fillim