Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 750m2 vo Sopiste

Shitet nga: Mile 22 Tet 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac od 750m2 najubaviot del na Sopiste-Pripor. Placot e urbaniziran i e vo idealna pravoagolna foma. Do centar e 5km
Cena po dogov
075254367
Leaflet
Në fillim