Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac niva 2000m2 vo Sufilar

20 EUR

Shitet nga: Mitko 01 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
se prodava plac so vikendicka i izvorska voda na 27 metri dlabocina ,ispitana e i e za pienje i navodnuvanje,hidrant za navodnuvanje ,pogodno mesto za izgradba na kuka ,za poveke informacii javete se na 071/376-766
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione