Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva na patot kon Sveti Nikole

Shitet nga: Lence 11 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava niva na patot kon Sveti Nikole.

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim