Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen plac od 16000m2 vo Tetovo

60 EUR

Shitet nga: Darko Dje 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Darko- odlicen plac vo Tetovo (selo Falise) samo nekolku kilometri od Teteks vednas do misim kompani. Na samiot pat Tetovo- Falise. Placot e od 16 000 m2 so moznost za delenje na pomali delovi site pokraj patot. 60evra kvadrat.
Leaflet
Në fillim