Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dve nivi vo Valandovo

0 MKD

Shitet nga: хл 06 Sht 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
нивите се близу градот,под поранешната конфекција Ватекс,наседени со 5 годишни калинки,во близина има куки,струја, вода и може да послужи за градежен објект.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione