Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vallandovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Vallandovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vallandovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Shk 11:38 Shitore Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Vallandovë

Hala od 720m2

140 000 EUR

31 Jan 08:35 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Vallandovë

aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

50 EUR Намалена цена

29 Jan 20:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vallandovë

Vikendica vo Valandovo

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
04 Jan 13:37 Banesa  ·  Vallandovë

Се продава стан

Numri i dhomave: 1,5
07 Dhj 11:54 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Vallandovë

Sok od kalinka

140 MKD

24 Nën 14:36 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Vallandovë

PS4 igri i kontroler

210 EUR

17 Nën 12:47 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vallandovë

Japonski jabolka

13 MKD Намалена цена

07 Nën 09:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Vallandovë

Brand New Original 14 Pro Max

800 EUR

07 Nën 09:14 Materiale për ndërtim  ·  Vallandovë

gradezni matrijali

27 Tet 12:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vallandovë

Prva klasa zemjiste

90 MKD Намалена цена

13 Tet 05:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Vallandovë

Centralno greenje

10 Tet 14:57 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Vallandovë

Се продава

06 Tet 20:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vallandovë

Се продава

26 Sht 15:15 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Vallandovë

Aspirator

100 EUR

24 Sht 08:52 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Vallandovë

Plinska skara

100 EUR

23 Sht 17:38 Shtëpi  ·  Vallandovë

Se prodava kukja

Numri i dhomave: 9
23 Sht 17:12 Shtëpi  ·  Vallandovë

Se prodava kukja

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
20 Sht 17:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vallandovë

Mercedes ml 320 4 matic CDI

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 13:26 Shtëpi  ·  Vallandovë

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
07 Sht 20:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Vallandovë

Sofiner

5 000 MKD

06 Sht 15:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vallandovë

VW Golf 3 1.9TD 1995

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 13:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Vallandovë

Fiat Stilo 2001 dizel

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Sht 22:08 Makina dhe Vegla  ·  Vallandovë

Motikultivator IMT 506

500 EUR

30 Gush 22:22 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Vallandovë

Tomos APN 4

250 EUR

29 Gush 11:37 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vallandovë

Се продава возило Форд Трансит

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 11:08 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vallandovë

Се продава Ford Transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 22:00 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vallandovë

Se prodava

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Gush 21:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vallandovë

Plac niva vo s.Udovo Valandovo

08 Gush 09:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vallandovë

Trosed i klub masa

08 Gush 09:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Vallandovë

Masa i stolici

22 Korr 15:18 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vallandovë

Deloven Prostor so zemjiste

35 000 EUR

22 Korr 14:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vallandovë

Ovostarnik so japonski jabolka

4 000 EUR

21 Korr 17:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Vallandovë

Apple iPhone 14 Pro Max

900 EUR

17 Korr 11:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vallandovë

Nivi kaj Valandovo Josifovo

155 MKD

13 Korr 06:21 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Vallandovë

Aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

120 EUR

30 Qer 15:09 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Vallandovë

BMW X3 2011 2.0 184ks panorama navi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vallandovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione