Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica vo Popova Sapka

Jepet me qera nga: Vikendica 10 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Se izdava vikendica na popova sapka na 2 sprata 60 m2 blizu do skiackite tereni , cena po dogovor
Vikendica
078479041
Leaflet
Në fillim