Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Vila

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vila , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vila | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:32 Vila  ·  Ohër

Се продава викенд куќа во Пештани, 70m2, наместена

60 000 EUR Намалена цена

21 Shk 12:28
Линк
Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

ATRAKTIVEN PLAC LEUNOVO

19 Shk 20:55 Vila  ·  Kumanovë

Викендица

1 EUR

18 Shk 02:32 Vila  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Викендица РАЈ

88 800 EUR

15 Shk 07:39 Vila  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Vikendica/ man cave

52 500 EUR

12 Shk 22:47
Линк
Vila  ·  Dellçevë

Vila Hristov Delcevo

40 EUR / ditë

09 Shk 22:34 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 EUR

09 Shk 15:08 Vila  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

prodavam plac vo stopanski dvor

09 Shk 12:34 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vikendica vo Skopje

58 000 EUR

06 Shk 23:24 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 EUR

05 Shk 18:42 Vila  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara plac ili vikendica na Kozjak

04 Shk 00:32 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI BARAKI GARAZI HALI

1 EUR

02 Shk 21:39 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Се продава викендица во Маврово

80 000 EUR

02 Shk 15:07 Vila  ·  Koçan

Vikendica na Ponikva Osogovo

39 990 EUR Намалена цена

01 Shk 01:52 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

30 Jan 13:37 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se izdava vikendica vo Nikiforovo Mavrovo

25 Jan 21:00 Vila  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Individualni apartmani vo Dojran

48 000 EUR Намалена цена

06 Jan 11:32 Vila  ·  Koçan

Plac za vikendica Ponikva - Mantovo

05 Jan 07:42 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se iznajmuvaat apartmani vo Mavrovo Маврово

5 EUR

05 Jan 04:16 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vikendicka vo Dolno Lisice

35 000 EUR

03 Jan 13:02 Vila  ·  Koçan

Нова викендица на Пониква

48 500 EUR

03 Jan 09:29 Vila  ·  Ohër

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

100 EUR / ditë

30 Dhj 06:15 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se izdava vikendica vo Mavrovo so pogled kon ezero

28 Dhj 21:25 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se izdava vila vo Mavrovo

24 Dhj 21:19 Vila  ·  Ohër

Vikendica vo Ljubanista za Nova god. SLOBODNA

21 Dhj 18:04 Vila  ·  Sveti Nikollë

Prodavam vikendica

35 000 EUR

19 Dhj 10:03 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se iznajmuvaat apartmani vo Mavrovo Маврово

16 Dhj 11:27 Vila  ·  Ohër

SE PRODAVA MONTAZHNA KUKJA

14 Dhj 18:17 Vila  ·  Tetovë

Викендица

12 Dhj 22:31 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se izdava vikendica vo Mavrovo

12 Dhj 20:34 Vila  ·  Kumanovë

Se izdava vikendica

50 EUR / ditë

Online
08 Dhj 17:05 Vila  ·  Kumanovë

Prodavam vikendica

05 Dhj 04:28 Vila  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam 2 kukji so isto dvorno mesto

100 000 EUR

02 Dhj 14:27 Vila  ·  Prilep

Vikendica so dvorno mesto

15 000 EUR

01 Dhj 06:04 Vila  ·  Shkup  ·  Ilinden

Prodavam kukja so plac Ajvatovci

90 000 EUR

01 Dhj 00:16 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Викендица Маврово - Никифорово ����

28 Nën 22:10 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Ohër

vikendica

35 000 EUR

26 Nën 13:44 Vila  ·  Resnjë

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

20 Nën 23:56 Vila  ·  Kumanovë

Викендица во с.Винце

10 Nën 09:40 Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Se izdava vikendica vo Mavrovo Nikiforovo

08 Nën 14:50 Vila  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Kupuvam plac vo Pobozje

08 Nën 14:30 Vila  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Викендица во Марков Манастир

47 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vila në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione