Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 18:06 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Gumi I bandazi za Honda

350 EUR

31 Mar 23:52 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA VW GOLF 7 DIM 205/50R17

500 EUR

31 Mar 23:48 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA GOLF 7 225/45R17 LETNI

530 EUR

11 Mar 00:18 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA OPEL ASTRA J 205/55R16

280 EUR

11 Mar 00:13 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA OPEL ASTRA J 205/55R16 MS

280 EUR

03 Mar 20:22 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA BMW X1 X3 DIM 225/60R17

300 EUR

03 Mar 20:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA BMW SERIA 1 2 3 DIMENZIA 225/50R17

400 EUR

03 Mar 20:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA AUDI A4 S_LINE 245/40R18 LETNI

650 EUR

17 Shk 23:05 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA VW POLO SEAT 175/70R14 MS

180 EUR

17 Shk 22:57 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA GOLF 7 205/55R16 MS GUMI

500 EUR

17 Shk 22:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA BMW X5 M_PAKET 255/50R19

1 000 EUR

17 Shk 22:40 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA AUDI 215/60R17 NOVI GUMI 2023

600 EUR

17 Shk 22:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA BMW DIM 205/55R16

250 EUR

19 Jan 21:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA OPEL ASTRA J 5X105 DIM 205/60R16 ZIMSKI

400 EUR

19 Jan 21:05 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA AUDI A3 A4 205/55R16 ZIMSKI

550 EUR

19 Jan 20:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA OPEL ASTRA J 205/55R16 ZIMSKI

350 EUR

18 Jan 21:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

NOVI ZIMSKI GUMI TIGAR 185-70-14

10 000 MKD

17 Dhj 14:26 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Fellgi

14 Dhj 22:15 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA RENAULT CLIO 185/65R15 ZIMSKI GUMI

250 EUR

14 Dhj 21:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA AUDI VW PASSAT 225/55R16 ZIMSKI GUMI

400 EUR

14 Dhj 21:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI SO GUMI ZA BMW 225/45R17 ZIMKSI

500 EUR

04 Dhj 13:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI VW BANDASI SO NOVI GUMI

360 EUR

01 Dhj 06:03 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Zimski gumi Dunlop 225 50 17

70 EUR

30 Nën 23:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Zimski gumi Dunlop 225 50 17

70 EUR

26 Nën 20:46 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA FORD KUGA 235/55R17 ZIMSKI NOVI

750 EUR

19 Nën 19:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Се продаваат гуми 195/65 R15

2 500 MKD

16 Nën 11:23 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Bandazi so gumi 5x108 7J ET50 225/50/17

450 EUR

16 Nën 11:22 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Bandazi so gumi 5x108 6.5J ET50 205/60/16

10 500 MKD

12 Nën 22:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA VW GOLF 5 6 7 DIM 205/55R16 ZIMSKI

270 EUR

12 Nën 21:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA BMW 225/50R18 GOODYEAR ZIMSKI

700 EUR

24 Sht 18:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

SE PRODAVA

14 Sht 01:53 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

GUMİ ZA PEUGEOT CİTROEN

200 EUR

27 Gush 21:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Audi Bandasi 16 inch / Felgi so gumi Continental

550 EUR

20 Gush 23:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZIMSKI ZA AUDI A1 185/60R15 5X100

300 EUR

18 Gush 21:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Kompletno gumi so bandasi 15ki

180 EUR

19 Korr 17:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

FELGI I GUMI ZA BMW

150 EUR

10 Korr 22:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDAS SO GUMI ZA BMW X3 225/60R17 ZIMKSI

750 EUR

10 Korr 22:21 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA AUDI A6 A8 225/40R19 ZIMKSI

850 EUR

01 Korr 14:41 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Felgi so guma za VW Golf 7

500 EUR

22 Qer 13:06 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

Bmw f10 felgi

400 EUR

11 Qer 23:13 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA TOYOTA AYGO 155/65R14 LETNI

200 EUR

11 Qer 23:06 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA VW POLO 5X100 DIM 185/60R15 ZIMKSI

150 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione