Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 13:45 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Amortizeri za Citroen c3 2011

70 EUR

Online
07 Pri 20:52 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

stop svetlo

160 EUR

04 Tet 19:06 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Kiper cilindri

10 Gush 14:09 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Far VW Golf 7 lev

220 EUR

11 Qer 23:22 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

ROLET ZA BAGASNIK ZA VW PASSAT

80 EUR

07 Pri 21:17 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

se prodava

24 Mar 18:29 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Llamella so korpa BMW 120

5 000 MKD

04 Gush 01:00 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Kiper cilindri Petoletka

17 Korr 21:21 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Ford fiesta

18 000 MKD

09 Korr 01:05 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Tabla za klimatronic

2 500 MKD

09 Korr 01:05 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Tabla za klimatronic

2 500 MKD

09 Qer 23:07 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Delovi za bmw e 39 525 tds

100 EUR

29 Pri 18:35 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Delovi za BMW e90

23 Mar 14:21 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Xenon sijalica

05 Mar 13:22 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Farovi za VW Passat B6

150 EUR

29 Nën 21:29 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Moment klucevi alat kupi inotek.mk

8 000 MKD

06 Nën 19:11 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Delovi za Fiat Grande Punto

19 Tet 00:10 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Ladnjak za Egr za bmw 420 f36

280 EUR

13 Korr 13:24 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Stop i senzor na radilica za BMW E90

16 Maj 23:17 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Senzori za Mitsubishi Pajero

30 Pri 12:39 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Servo pumpa za Peugeot partner

2 000 MKD

27 Pri 19:48 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Rezervni delovi za poveke avtomobili

29 Dhj 11:29 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

zinxhirë të rinj dëbore.

50 EUR

19 Nën 19:48 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

ORGINALNI RATKAPNI 16 COLL ZA HONDA

100 EUR

07 Qer 21:58 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Dekla za Opel 1.4

100 EUR

04 Shk 11:53 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Branik za BMW F10 orginal 2009-2013

350 EUR

23 Jan 13:50 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Farovi za Audi A6 2001

2 000 MKD

26 Dhj 16:24 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Chrysler Voyager

04 Dhj 20:37 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Ogledala za retrovizor

1 500 MKD

03 Dhj 10:02 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Diferencijal za Land Rover

15 Tet 10:37 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Alanser za vw polo 1.4 tdi

40 EUR

30 Mar 22:50 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Set za Opel Astra h1.7 cdti 74kw

500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione