Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 13:45 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

Amortizeri za Citroen c3 2011

70 EUR

Online
22 Pri 11:16 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Far za Audi Volkswagen Vw

22 Pri 10:41 Pjesë rezerve  ·  Manastir

Dekla za Golf i Polo

19 Pri 12:55 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM ZADNI BRAVI MERIVA B

200 EUR

18 Pri 03:49 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Çair

Polovni delovi za VW Golf 5

12 Pri 14:54 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam glava od motor za IMT-533

250 MKD

11 Pri 17:07 Pjesë rezerve  ·  Shkup

Delovi za VW Touareg Toureg

1 EUR

Online
10 Pri 12:32 Pjesë rezerve  ·  Shkup

Torzii za Peugeot partner 2007

25 EUR

09 Pri 10:46 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

Menuvac VW UP 1.0 MPI 44kw benzin

400 EUR

07 Pri 20:52 Pjesë rezerve  ·  Gostivar

stop svetlo

160 EUR

04 Pri 21:32 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

vrata od gepek od Citroen Saxo

3 000 MKD

03 Pri 21:18 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

farovi megane

350 EUR

01 Pri 08:44 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

Delovi za Hyundai Tucson 4 2021

29 Mar 10:35 Pjesë rezerve  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

EGR COOLER Scania

1 EUR

29 Mar 10:25 Pjesë rezerve  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Kompleten Menjac

1 EUR

29 Mar 09:35 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Ilinden

Motor za wv 1.9 77kw so dpf

1 EUR

25 Mar 17:47 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dizni za plinski ured

2 500 MKD

22 Mar 12:20 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Petrovec

polovni delovi za Spark

1 MKD

21 Mar 19:38 Pjesë rezerve  ·  Veles

Motor za omce

18 Mar 16:02 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

Razvodnik Distributor audi A4 1.6 1999

260 EUR

16 Mar 17:25 Pjesë rezerve  ·  Negotinë

SE PRODAVA DELOVI ZA PASSAT 2.0 2012

5 000 EUR

14 Mar 02:51 Pjesë rezerve  ·  Koçan

Vnatresen enterier BMW 320

3 500 MKD

14 Mar 01:58 Pjesë rezerve  ·  Kërçovë

Delovi za opel vektra 2.0

100 EUR

13 Mar 14:58 Pjesë rezerve  ·  Manastir

Rezerven celicen Bandas

11 111 MKD

13 Mar 14:54 Pjesë rezerve  ·  Manastir

Avtodelovi i oprema

11 111 111 MKD

13 Mar 10:00 Pjesë rezerve  ·  Kërçovë

Polovni delovi za mitshubishi

2 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 13:30 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava firma

1 EUR

06 Mar 15:02 Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TURBINA ZA BMW E53 218 hp

250 EUR

06 Mar 09:03 Pjesë rezerve  ·  Kumanovë

Se prodava delovi za Ford ka

1 EUR

02 Mar 14:43 Pjesë rezerve  ·  Koçan

Pumpa za volan za audi

1 MKD

02 Mar 12:12 Pjesë rezerve  ·  Koçan

Pumpa za volan

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione