Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gumi , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: gumi | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:45
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR


Dje 23:45
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Gumi i bandazi za Kia Sorento 245/70 r16

280 EUR

Dje 21:25 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

2 seta bandazi AMG ORIGINAL + evolution

1 300 EUR

Dje 20:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Gumi za Range rover sport

500 EUR

Dje 19:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gumi letni solidni x 2

3 000 MKD

23 Shk 19:00 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

GUMI MICHELIN ALPIN 205 55 R19 ODLICNI 2 KOMADA

99 EUR Намалена цена

23 Shk 17:54 Goma dhe Bandazhe  ·  Manastir

2 GUMI NOKIAN ZIMSKI 215 55 R17 EKSTRA!

2 700 MKD

23 Shk 00:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Zimski gumi 16' komplet so bandazi

250 EUR

22 Shk 21:13 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Komplet bandazi so letni gumi 195/65-15

10 000 MKD

20 Shk 14:14 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Bandazi / bandasi / felni BMW so gumi

650 EUR

19 Shk 20:10 Goma dhe Bandazhe  ·  Kumanovë

gumi za SUV 4x4 gooduer 225/65R17

2 000 MKD

19 Shk 10:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Letni gumi

14 000 MKD

17 Shk 23:05 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI SO GUMI ZA VW POLO SEAT 175/70R14 MS

180 EUR

17 Shk 22:57 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA GOLF 7 205/55R16 MS GUMI

500 EUR

17 Shk 22:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA BMW X5 M_PAKET 255/50R19

1 000 EUR

17 Shk 22:40 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA AUDI 215/60R17 NOVI GUMI 2023

600 EUR

17 Shk 22:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA BMW DIM 205/55R16

250 EUR

16 Shk 16:52 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

PRODAVAM BANDAZI SO GUMI

450 EUR Намалена цена

14 Shk 16:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Bandazi, gumi, vufer i pojacalo

13 000 MKD

13 Shk 12:47
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Manastir

Matador 195 50 15 letni gumi 4 parcinja

4 000 MKD

09 Shk 17:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiat 500 bandazi so gumi

5 000 MKD

08 Shk 20:43 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hankook ventus prime 5 (205/55/16) letni

16 000 MKD

07 Shk 17:04 Goma dhe Bandazhe  ·  Prilep

Zimski gumi. 225/55/17

16 000 MKD Намалена цена

07 Shk 17:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Prilep

Zimski Gymi, 4. 225/55/17

16 000 MKD Намалена цена

06 Shk 10:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Gumi bandazi celik aluminium za peugeot opel reno

04 Shk 19:32 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bandazi so zimski gumi od GLE coupe

699 EUR Намалена цена

04 Shk 01:57 Goma dhe Bandazhe  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Bandazi so gumi za Opel Astra

150 EUR

04 Shk 01:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Novi gumi za Avtobusi

02 Shk 19:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

zimski gumi sava eskimo hp 225 45 r17

10 000 MKD

31 Jan 14:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gumi

3 200 MKD

31 Jan 11:44 Goma dhe Bandazhe  ·  Radovisht

Felni bandazi 15-ki 4*108

120 EUR

30 Jan 14:12 Goma dhe Bandazhe  ·  Strumicë

Prodavam bandazi 16ka za opel antara

380 EUR

29 Jan 11:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Kumanovë

Kamionski i kiperski kineski gumi

29 Jan 11:29 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Pondus 750kg prostor 205x112x32cm nova

699 EUR

29 Jan 11:20 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Pondus 750kg prostor 202x125x32cm nova

779 EUR

29 Jan 11:11 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Pondus 750kg prostor 233x125x32cm nova

829 EUR

29 Jan 11:06 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka TRACTUS 750kg prostor 263x125x35cm NOVA

1 090 EUR

29 Jan 11:02 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Solidus 750kg prostor 263x125x35cm nova

1 390 EUR

29 Jan 11:00 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Solidus 750kg 263x150x35cm prostor nova

1 490 EUR

29 Jan 10:55 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Magicus 750kg prostor 300x150x35cm nova

1 690 EUR

29 Jan 10:42 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Solidus 750kg 330x150x35cm nova

1 750 EUR

29 Jan 10:11 Auto sallon Rimorkio  ·  Koçan

Prikolka Aqua 750kg za Jet Ski camec do 5m nova

1 350 EUR Намалена цена

27 Jan 16:38 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

225 65 17 M+S MICHELIN LATITUDE TOUR HP dobri gumi

5 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj gumi | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

gumi Gumi Gumi gumi Gumi i bandazi gumi za traktor Gumi Gumi gumi Gumi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione