Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo

400 , 17
420 , 61
440 , 95
460 , 29
Drug model , 98
FH , 306
FL , 11
FM , 40

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 16:04
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Negotinë

Volvo FH 420

23 500 EUR


20 Pri 16:04
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Negotinë

Volvo FH 420

23 500 EUR

20 Pri 14:46 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Negotinë

Kamion Volvo 2013

24 000 EUR

20 Pri 09:06 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Negotinë

Volvo FH

12 000 EUR

18 Pri 21:25
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  420  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

VOLVO MEGA - 2015

16 Pri 13:34 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Man TGX 18.460 4x2 LLS-U

30 000 EUR

15 Pri 14:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  460  ·  Probishtip

VOLVO EUR 6

27 000 EUR

11 Pri 09:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FM  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Volvo euro5 so kran

1 MKD

04 Pri 05:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Kavadar

Volvo Fh 500

03 Pri 19:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  420  ·  Negotinë

Volvo 420 EEV 2012 reg,cela god

19 800 EUR

30 Mar 13:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  400  ·  Kumanovë

MEGA Gumi so Bandasi

1 EUR

19 Mar 08:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FM  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Volvo euro5

1 MKD

17 Mar 10:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  420  ·  Kumanovë

Kamion Volvo

15 Mar 14:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Kavadar

Volvo FH 460 i Langedorf kipper 25m3

1 EUR

12 Mar 22:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FM  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Volvo euro 5 so kran

1 MKD

12 Mar 19:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FM  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

Volvo euro 5 so kran

1 MKD

07 Mar 18:57 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volvo FH 420 Mega - EEV

19 000 EUR

27 Shk 15:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  460  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

VOLVO FH 460

27 Shk 15:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  460  ·  Gjevgjeli  ·  Bogdancë

VOLVO FH 460

16 Shk 20:24 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  420  ·  Shkup  ·  Petrovec

Volvo terberg 420 10x4 25m

27 000 EUR

13 Shk 15:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Shtip

VOLVO FH EEV

10 Shk 11:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  460  ·  Radovisht

Se Prodava VOLVO 460 Komplet so Poluprikolka KRONE

29 Jan 08:28 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Gjevgjeli

Volvo Euro5

27 Jan 09:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Vinicë

Volvo euro 5

11 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volvo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione