Kumanovë | Makina | Vetura | Honda | Prelude | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Tet 00:33 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Honda Prelude

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:59 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Honda Prelude

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 16:51 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Honda Prelude -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 09:50 Vetura , Shkup , Gazi Babë

HONDA PRELUDE

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 20:46 Vetura , Veles , Grackë

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:38 Vetura , Manastir

Honda Prelude -82

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:00 Vetura , Shkup , Aerodrom

Honda Prelude - 93

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 21:28 Vetura , Tetovë

Honda Prelude - 94

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim