Bogovinë | Makina | Vetura | Opel | Tigra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 Maj 14:42 ,

Opel Tigra 1.6 Benzin/Plin

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 20:10 ,

Opel Tigra 1.6

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:02 ,

Opel Tigra 1.6 benzin plin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 12:11 ,

OPEL TIGRA 1.6 16v ITNO

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Dhj 17:56 , ,

Opel Tigra

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 13:08 ,

Opel Tigra moze i zamena

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 23:58 , ,

Opel Tigra 1.6 plin

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 16:39 ,

Opel Tigra

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 12:53 ,

Opel Tigra

999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 16:02 ,

OPEL TIGRA 1.4 BENZIN CABRIOLET

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim